Monitoring realit soukromé inzerce v ČR

Jsme jednička v kvalitě a rychlosti poskytovaných informací, nejvyšším počtu monitorovaných portálů a v množství soukromé inzerce a v unikátních funkcích webové aplikace 97 v 1. Cílem naší služby je především váš zisk.

Proč je Monitoring důležitý?

 • Pro nového makléře se stává Monitoring většinou prvním kontaktem s novým zákazníkem
 • Makléř nemusí ručně vyhledávat zajímavé soukromé nabídky a poptávky na internetu, vše má v jediné aplikaci. Vykonává tedy práci za vás a podstatně šetří čas.
 • Prostřednictvím našich služeb získáváte rychleji a více nabídek a poptávek, které vám vytvářejí zisk
 • Monitoring dává makléři vyšší pravděpodobnost uskutečnění obchodu bez jakéhokoliv prostředníka
 • Monitoring inzerce slouží také jako tipovač hypoték
 • Samotní makléři podporují stabilitu realitního trhu tím, že kontaktují majitele ze všech malých, středních i velkých portálů a to v průběhu celého dne i večera.

Proč chtít Monitoring realit od nás?

 • Monitoring realit poskytujeme s jediným cílem – zvýšit váš zisk
 • Jako uznávaní specialisté na vývoj internetových aplikací, monitoringu realit, dražeb a jiných informací, je námi poskytnutá služba vysoce obchodně efektivní.
 • Naše společnost působí jako firma od roku 2009. Monitoring poskytujeme od roku 2007 a působíme v Česku i na Slovensku.
 • Za poslední dva roky registrujeme dramatický nárůst klientů, kteří odešli od konkurence k nám o více než 68%.
 • Již při první komunikaci s vámi probereme způsoby, co je pro vaši firmu nejlepší.
 • Monitoringem realit soukromé inzerce naše služby zdaleka nekončí. Pomůžeme vám s monitoringem dražeb, monitoringem změň nemovitostí na KN, insolvencí nebo monitoringem internetového prostoru na zakázku, celoplošnou inzercí na serveru Realitní ESO a mnoho dalšího.

Objevte s námi cestu k úspěšnému Monitoringu, který vám přinese zisky – Služba s konkrétními výsledky. Přesvědčit Vás, znamená, zažít vlastní, osobní zkušenost s produktem nebo službou a porovnat, co je pro váš business opravdu nejlepší.

1. Excelentní webová aplikace 97 v 1

Nejlepší makléři a realitní kanceláře doporučují webovou aplikaci OctopusPro.

Nikde jinde nenajdete 6 unikátních služeb (monitoring inzerce CZ, Monitoring inzerce SK, Dražby, Hlídač LV, Hlídač insolvencí, Cenové mapy) v jediné aplikaci s 97 funkcemi, které pomáhají makléři efektivně šetřit čas a vydělávat peníze a 2 verze webové aplikace pro náročné uživatele i začátečníky, kteří ocení jednoduchost a intuitivnost aplikace.

Vlastní nezávislost s možností okamžitě založit účty pro nové makléře s přidáním regionu, okresu nebo obvodu, špičkové manažerské přehledy a mnoho dalšího jsou pro nás standardem.

2. Nejvyšší počet soukromých inzerátů a portálů v ČR

Pouze naše služba nabízí unikátní objem soukromé inzerce v ČR.

U nás naleznete inzerci, kterou jinde nenajdete a to proto, že monitorujeme přes 200 webových zdrojů, tištěnou inzerci a další zajímavé zdroje i z Vašich podnětů. Přísně selektujeme inzerci novou a inzerci opakovanou. Průzkumy ukazují, že makléři raději pracují s opakovanou inzercí a v 80% uvádějí, že uzavírají více exkluzivních zakázek než u nového inzerátu – zakázky.

3. Nikdo to nemá rychlejší než my - Minutová aktualizace

Monitoring realit, dražeb, insolvencí, Hlídače LV dostanete u nás rychleji než u konkurence.

Snažíme se o to, abychom byli ve všem nejlepší, a pro vaši spokojenost děláme maximum. U každé služby máte uveden datum a čas, kdy byl inzerát uveřejněn v naší aplikaci.

4. Stabilní služby na realitním trhu

Naše služby skvěle fungují, i když máme tolik služeb v jediné aplikaci a to díky našim lidem, kteří se o vaše pohodlí starají od 7:00 hod. do 22:00 hod., včetně sobot a nedělí již více než 6 let, tak aby vše fungovalo na 101%.

Každý technický problém vyřešíme do pár minut od zavolání na 1. Volat můžete kdykoliv na tel: + 420 776 259 259.

5. Webové služby OctopusPro

Pokud si přejete implementovat data z Monitoringu soukromé inzerce do Vášeho realitního softwaru, společnost OctopusPro přichází na trh jako první s inovativním řešením – Webové služby OctopusPro.

Tyto služby nabízejí možnost okamžitého získání surových dat soukromé inzerce v XML, SOAP formátu anebo možnost párování zakázek Vaší RK se soukromou inzercí.

6. VIP LICENCE - Nejoblíbenější produkt za rok 2014 a 2015

Nejprodávanějším produktem za rok 2014 a 2015 je VIP LICENCE

Okamžitá aktivace všech služeb. Extrémně vysoká účinnost separace soukromých inzerátů, pravidelná školení makléřů ve vaší společnosti nebo u nás na pobočce v Praze 1 a individuální ceník dle Vašich potřeb jsou samozřejmostí. Nejlepší realitní kanceláře a franšízové sítě doporučují služby OctopusPro s.r.o. Našimi partnery jsou např.: M&M reality, Realitní společnost České spořitelny, Dumrealit.cz, Evropa RK, RE/MAX, RK STING, Reality IQ, Fincentrum, Broker Consulting, Maxima, ERA, Century 21a další stovky menších a středně velkých RK.

7. KOMPLEXNÍ SROVNÁVACÍ TEST 2015 KONKURENČNÍCH MONITORINGŮ SOUKROMÉ INZERCE

PODMÍNKY TESTU:
Testovací období: 26. 8. 2015 (začátek testu 00:00:00, konec testu 23:59:59)
Regiony nemovitostí: Praha + Středočeský kraj

Výsledky testu naleznete ZDE

Monitoring realit soukromé inzerce v ČR - ukázky aplikace

Webová aplikace:

  Zobrazit detail

Nastavení filtrů:

  Zobrazit detail

Historie inzerce:

  Zobrazit detail

objednání monitoringu realit

Prosím, kontaktujte nás přes níže uvedený webový formulář nebo nás kontaktujte: na telefon +420 778 055 776 na email: info@octopuspro.cz. Případně využijte objednávkový formulář.

 
 
 
 
Monitoring realit soukromé inzerce v ČR

Jednička v Monitoringu realit soukromé inzerce ČR

Telefon

+420 776 255 255

Rádi Vám se vším poradíme!
Adresa

Biskupský dvůr 1152/2, 110 00 Praha 1

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat!