využijte našich magneticky
přitažlivých služeb

Služby octopus pro

Služby společnosti OctopusPro s.r.o. zahrnují komplexní řešení pro realitní společnosti a makléře v oblasti monitoringu realit v ČR a SK, dražeb, insolvencí a cenových map.

Realitní eso

Realitní server nové generace – www.realitnieso.cz. Vyhledávání nemovitostí v oblasti mapy, kterou sami vyznačíte, oboustranné párování nabídek a poptávek. Více než 100 000 inzerátů od více než 1050 RK z celé České republiky.

Více informací

Monitoring realit v ČR

Služba s konkrétními výsledky, která nabízí celkový přehled a konkurenční výhodu nejen v kvalitě a rychlosti poskytovaných informací o soukromé realitní inzerci v ČR. Okamžitá aktivace vašich služeb. Nejpokročilejší

Více informací

Monitoring dražeb v ČR

Přehled o všech dražebních vyhláškách v celé republice. Komplexní řešení včetně všech informací o konané dražbě, kde, kdy a za kolik se nemovitost draží.

Více informací

Monitoring realit v SK

Jedním z účinných nástrojů s prokazatelnými výsledky, je služba Monitoringu realit v SK. Nejrychlejší a nejkomplexnější monitoring realit na Slovensku. Okamžitá aktivace Vašeho účtu.

Více informací

Hlídač nemovitostí LV

Hlídač umožňuje rychlou a efektivní kontrolu Vámi obchodovaných nemovitostí na katastru nemovitostí. Hlídají se jakékoliv změny na LV a Řízení. Hlídaní můžete zabudovat do Vaší aplikace pomocí

Více informací

Právní služby pro RK

Právní služby za bezkonkurenční ceny. Individuální ceník dle potřeb Vaší realitní kanceláře

Více informací

Web services (webové služby)

Pro naše VIP partnery vystavujeme webové služby našich služeb – programové rozhraní, přes které je možné získávat/zadávat veškeré služby (ke kterým máte licenci) v digitální (SOAP, XML) formě.

Více informací

Hlídač subjektů v insolvenci

Prohledává insolvenční rejstřík a porovnává změny se subjekty (FO, PO), které požadujete hlídat. Jakákoliv změna v insolvenčním řízení je okamžitě zaslána na Váš email, nebo je zobrazena ve webové aplikaci.

Více informací

Cenové mapy, Cenové trendy

Na základě statistický významných objemů dat o nemovitostech jsou k dispozici ceny pro byty – prodej, byty – pronájem, domy – prodej, parcely – stavební, parcely – pozemkové.

Více informací
Komplexní řešení pro realitní společnosti a makléře

Služby OctopusPro zahrnují komplexní péči o Váš Business

Telefon

+420 776 255 255

Rádi Vám se vším poradíme!
Adresa

Biskupský dvůr 1152/2, 110 00 Praha 1

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat!